Cuda

,,Staraj się być na tyle mądry, by wiedzieć, że nie wiesz. Wtedy Boskość może poprowadzić cię do prawdziwej wiedzy, spokojnie, krok po kroku. Daj mi swój umysł bez strachu, a ja go rozszerzę. Kiedy serce cierpi, łatwo jest przekształcić swoje cierpienie w radość, ale kiedy umysł tworzy i żyje fantazją, niezwykle trudno jest to zmienić. Więc bądź bardzo ostrożny. Nie pozwól, aby twój umysł stał się twoim największym wrogiem”.

~ Matka Meera

Dużo cudów się wokół mnie dzieje.
Wiem - nie przywiązujemy się do nabytych zdolności, cudów i "zbiegów okoliczności" ale chyba cieszyć się można? 

Cud rocznicy urodzin

2023-07-01

Yogin zwany Mirosław lub Mirosław zwany Yoginem :-) podał mi adres strony swej przyjaciółki: olgaszwajgier.com
Wchodzę i w pierwszym momencie myślałem, że to żart. Dlaczego? Jak napiszę Ci, że urodziłem się 9 lutego to zrozumiesz. Poniżej zrzut ekranu z dnia 01.07.2023

Widzisz to? Po lewej zrzut ze strony z działu "O OLDZE" jest wymienionych 12 dat od 9.02.1970 do 21.10.2010. Z czego 11 dat to daty 9 lutego. Już wiesz, że urodziłem się 9 lutego. Dodam, że 9+2=11 i z pełnej daty z rokiem jestem numerologiczną 11tką, a tu mamy 11 razy powtórzoną datę mojej rocznicy urodzin. Ciekawe prawda? Jeszcze ciekawsze, że najstarsza data jest bliska mojemu poczęciu.

Dla niedowiarków 

takich jak ja - w końcu biblijny Tomasz takim był ;-)

Sprawdź oryginał :  https://olgaszwajgier.com/#osczasu 

Link do archiwum Internetu gdyby w momencie czytania tego artykułu zawartość była niedostępna:
https://web.archive.org/web/20230402184814/https://olgaszwajgier.com/ (najnowsza dostępna kopia z dnia 2.04.2023 (1 snapshot) z 18:48:14. 

W trakcie pisania tego artykułu otrzymałem jeszcze od Jogina poniższy tekst. Przypadek, że wtedy gdy o tym piszę? :-)

Poniżej kopia gdybyś potrzebował(a):

,,Staraj się być na tyle mądry, by wiedzieć, że nie wiesz. Wtedy Boskość może poprowadzić cię do prawdziwej wiedzy, spokojnie, krok po kroku. Daj mi swój umysł bez strachu, a ja go rozszerzę. Kiedy serce cierpi, łatwo jest przekształcić swoje cierpienie w radość, ale kiedy umysł tworzy i żyje fantazją, niezwykle trudno jest to zmienić. Więc bądź bardzo ostrożny. Nie pozwól, aby twój umysł stał się twoim największym wrogiem”.

-  Matka Meera


Cud odosobnieniowy

2023-06-14 14:51

Wiadomość. Usiadłem do opisania cudu. Spojrzałem na zegarek była 14:14. Co oznacza?

Godzina 14:44 i jej znaczenie – Znaczenie numerologiczne

Jeśli regularnie oglądasz potrójne lustro o 14:44, powinieneś dowiedzieć się, co ono oznacza, ponieważ niesie ze sobą bardzo ważne przesłanie. W istocie, pojawiał się on u was wielokrotnie tylko po to, abyście byli tego świadomi. Aby ułatwić Ci sprawdzenie, co oznacza ta godzina, udostępnimy Ci interpretację anioła stróża i analizę numerologiczną.

Godziny lustrzane wpływają na życie każdego z nas i wszyscy mamy doświadczenie zauważenia ich przynajmniej raz. Te specjalne godziny są często postrzegane jako znaki o określonym znaczeniu w zależności od ich sekwencji liczb. Najczęściej natrafiamy na te godziny przypadkowo, ale co one dokładnie oznaczają i jak możemy się tego dowiedzieć?

Często natrafiamy na godziny lustrzane na naszym zegarku w okresach refleksji, lub w rzeczywistości bez wyraźnego powodu. Mają one wiele znaczeń symbolicznych i to od nas zależy, czy znajdziemy interpretację pasującą do naszej obecnej sytuacji. Każda godzina związana jest z własnym przesłaniem, a jej symbolika i znaczenie ma potencjał do zmiany.

Znaczenie godziny 14:44 z Aniołami Stróżami

Czy wiesz, że anioł Seheiah jest aniołem długowieczności? Używając godziny lustra 14:44 mówi ci, że da ci długie i szczęśliwe życie, które jest zarówno zdrowe, jak i spokojne i wypełni cię harmonią. Mówi ci również, że będzie cię chronić przed pożarami i wszelkiego rodzaju katastrofami, takimi jak uderzenia piorunów, zawalenia, wypadki i choroby. Twoja ochrona będzie boską gwarancją.

Dzięki swojemu jasnowidzeniu zapewni Ci wysoki poziom czujności i zdolność przewidywania wydarzeń zanim się wydarzą. Przyniesie Ci również swoją ochronę i instynkt. Co więcej, ten anioł stróż, który jest twoim patronem i opiekunem, przyniesie mądrość do wszystkich twoich doświadczeń życiowych.

Przez godzinę potrójnego lustra 14:44 anioł Seheiah mówi ci również, że ma moc dać ci cudowne uzdrowienie, całkowitą odbudowę i żelazną konstytucję. Jeśli cierpisz na rwę kulszową, bóle kości, problemy z trawieniem, jesteś często zmęczony itp. ten anioł przyniesie Ci ulgę. Zapewni Ci również wielki spokój umysłu i dużo wewnętrznego spokoju.

Seheiah chce wam również przypomnieć, że będzie was chronił przed nieostrożnością, brakiem przewidywania, niepokojem i głębokim strachem. On będzie również z tobą, aby chronić cię przed upadkiem, klęski, ruiny, zaburzenia, kłopoty i choroby. Wiedz, że on chce tylko, abyś był szczęśliwy i każdego dnia osiągał swój potencjał.

Anioł stróż Seheiah pomoże Ci również, jeśli masz tendencję do bycia zaniepokojonym lub martwić się o zachowanie innych. On pozbędzie się wszelkich niespokojnych energii w Twoim życiu, jak również wszelkich niestabilnych lub kompulsywnych zachowań. Chce również zaznaczyć, że będzie was chronił przed niebezpiecznymi, bezużytecznymi i bezsensownymi czynami, jak również przed wszystkim, co przeszkadza wam w działaniu, zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie.

Co oznacza 14:44 w numerologii?

W połączeniu z potrójnym lustrzanym czasem 14:44 anioł numer 58 sugeruje, że mogą istnieć jakieś przeciwności utrudniające gładki postęp w życiu zawodowym lub niszczące Twoje zdrowie osobiste. Jednak dzięki swojej energii będziesz w stanie szybko poprawić swoją sytuację i nauczyć się doświadczać szczęścia w codziennym życiu.

W numerologii liczba 58 prosi Cię o rozwiązanie swoich wewnętrznych konfliktów, jeśli nie chcesz borykać się z okresami niepokoju, depresji, poczucia utknięcia itp. Liczba ta sygnalizuje również pewną ilość niesprawiedliwości, przeciwności losu i/lub surowości. Aby przezwyciężyć ciemne czasy, musisz podjąć swoją broń spokoju i cierpliwości i spróbować iść z prądem. Jeżeli ty znajdujesz ty w kłopotach ty musisz brać krok z powrotem i próbować widzieć rzeczy od innej perspektywy, tak, że ty możesz stawiać czoło życiu z więcej spokojem umysł i ufnością.

Liczba 58 jest liczbą harmonijną. Związany jest z miłością w domu i rodzinie. Symbolizuje również doskonałość, blask, konieczność, odpowiedzialność, idealizację i niecierpliwość. Przynosi również życzliwość i hojność. Ta liczba mówi również, że żyjesz swoim życiem w sposób uczciwy i uczciwy i że wiesz, jak być dyplomatą, kiedy musisz być. Wszystkie te cechy sprawiają, że łatwo jest Ci poświęcić się sztuce, pracy społecznej lub pracy na rzecz społeczności.

Nawet jeśli Twoja osobista satysfakcja wynika z bogactwa materialnego lub finansowego, liczba 58 prosi Cię, abyś uważał, aby nie popaść w obsesję. Musicie uważać, aby nie dać się pochłonąć pieniądzom. Ty będziesz sprawnie używać twój talenty i zdolności jeżeli ty czujesz wygodnego w czym ty robisz. Możesz łatwo rozpocząć karierę w nieruchomościach, zarządzaniu finansami, handlu lub biznesie.

Opis cudu
Na odosobnieniu w Dojo Stara Wieś największym tego typu obiekcie w Europie i chyba najładniejszym podczas obiadu, z którego przed chwilą wróciłem, zauważyłem, że prowadząca zajęcia Nitya usiadła naprzeciw człowieka, którego nos i wyraz twarzy wskazywał na to, że wiele ciężkich i fizycznych doświadczeń przeżył. Pomyślałem sobie, że fajnie, iż Nitya usiadła na przeciw niego. Na pewno poczuł się wyróżniony.

Pomyślałem, że jutro podczas obiadu usiądę na przeciw niego. Następnie położę moją dłoń na jego lewej ręce i się szeroko i szczerze uśmiechnę. Jednak coś mi w tej wizji nie pasowało. Pomyślałem też, że fajnie by było jakby Dawid naprzeciw niego usiadł. Trzykrotne takie zdarzenie w mojej opinii dałoby mu poczucie cudu wyjątkowości. 

Po zjedzeniu obiadu nalałem sobie kawy z owsianym mlekiem ZEN i zauważyłem, że sympatyczna dziewczyna porusza się jak ja na boso ale chodzi po jakimś podwyższeniu. Okazało się, że w głębszej części sali jest podwyższona podłoga do wysokości krzeseł umożliwiająca siedzenie po japońsku na ziemi lub ze spuszczonymi nogami w otwory, w których stały standardowej wysokości stoły. Po obserwacji sympatycznej koleżanki malarki zrobiłem jak ona czyli przesiadłem się obok niej i usiadłem oparłszy się plecami ze skrzyżowanymi nogami tym samym mając całą salę na widoku. 

Patrzę i widzę, że naprzeciwko człowieka z charakterystycznym nosem usiadł Dawid. Siedzi i się patrzy wydaje mi się, że prosto mu w oczy. Po pewnej chwili tak jak w mojej wizji kładzie swoją prawą dłoń na jego prawej ręce dalej patrząc się w jego oczy i delikatnie uśmiechając.

Wielki cud chodnikowy

2023 w urzędzie będzie dokładna data :-)

Szedłem słuchając książki “Proś a będzie Ci dane” . Wszedłem na nierówny chodnik i się potknąłem. Pomyślałem jako niewierny Tomasz skoro metody z tej książki działają, a świat jest projekcją i wszystko jest możliwe to niech ten chodnik się naprawi. Po około tygodniu później chcąc przejść tym chodnikiem widzę taśmę czarno-żółtą. Przejścia nie ma. Chodnik został naprawiony. Po pewnym czasie został otwarty i mogłem cieszyć się cudem, czy moją sprawczością czy przewidywaniem przyszłości? Jakie to ma znaczenie?

Cud wybranych, wygranych i szczęśliwców

Lata: 199X rok i 200X

Właśnie jednemu z "pechowców" poleciłem książkę: "Kod szczęścia" Richarda Wisemana, do której, jako "szczęściarz" napisałem taką opinię:

"To co lubię. Konkrety bez lania wody. Doświadczenia, z których każdy sam może wyciągnąć wnioski. Wprawdzie od dziecka zaliczam się do szczęściarzy i jak to autor sugeruje zawdzięczam to sobie choć uważam, że duży wpływa miał odpowiedni przyjaciel i środowisko, które wspierało mnie w odpowiednim myśleniu i nastawieniu. Jak mówiłem lata temu swej mamie o moich śmiały pomysłach, które później realizowałem to pamiętam jej odpowiedzi... "Synku Ty się nie boisz? Ja to bym sobie nie poradziła ale wiem, że Ty na pewno sobie poradzisz." Co Ciekawe to mówiła osoba, która zatrudniała kilkadziesiąt osób i była kierowniczką największego sklepu spożywczego w gminie i jednego z największych w województwie.

Słowa mojego przyjaciela zawsze mi dźwięczą w uszach. Mówił do mnie z entuzjazmem - często przy okazji jakiegoś wspólnego sukcesu: "Jesteśmy urodzeni pod szczęśliwą gwiazdą nam zawsze wszystko się udaje!". Nie zapomnę jak podczas jednego z losowań gdy losowano miejsca w pierwszym rzędzie przed Papieżem Janem Pawłem II mój przyjaciel, po tym jak wylosowano kogoś, krzyknął: "Teraz ja!" po czym podano jego imię i nazwisko jako następnej osoby, która się zakwalifikowała. Byłem tego świadkiem i wiem, że nie mógł tego ani odkryć np. coś zobaczyć ani w inny sposób przewidzieć.

Innym razem podczas rejsu do Szwecji uczestniczyłem w paru konkursach na nim organizowanych. Na koniec dnia było uroczyste rozdanie nagród. Dosiadłem się do sympatycznej dziewczyny, którą tam poznałem. Mówiła mi, że marzy aby wygrać jedną z głównych nagród, którą była wycieczka. Wyczytują jedną z drobnych nagród i moje imię i nazwisko. Następnie jedną z głównych nagród wycieczkę. Wyczytują kogo? Właśnie ją! Następna główna nagroda Smartfon dobrej marki i znowu ja. Oczywiście z sali krzyki, że to jest ustawiane... Siedzieliśmy przy tym stoliku we dwoje i zgarnęliśmy dwie pierwsze nagrody i jeszcze jedną. 

Takich cudów Panie co nie miara jak oddasz się procesowi życia i pozwolisz aby cuda objawiały się w nim i Ciebie zaskakiwały. Szczytem jest ostatnio poznana koleżanka, która można by rzec zmaterializowała 2000 zł przed sobą na chodniku w momencie gdy pomyślała, że tyle właśnie jej potrzeba" - ale to część dłuższej MEGA NIESAMOWITEJ HISTORII :-)